מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות

סאן יאנג קטנועים - מיובאים לישראל על ידי מטרו מוטור החל משנת 1985. מגוון רחב של כלי רכב דו-גלגליים, אמינות גבוהה במיוחד ומחירים שווים לכל נפש הביאו את סאן יאנג להיות ראשונה בטבלת המכירות של קטנועים בישראל זה 11 שנים ברציפות.
 
סאן יאנג שמה את חווית הנסיעה ואת בטיחות הנהיגה במרכז, תוך הבטחת תמורה סאן יאנג מחויבת לשיפור מתמיד של איכות המוצרים המגיעים ללקוחות, לחדשנות ולהובלת התעשייה הדו-גלגלית להישגים טכנולוגיים.
 
הבטיחות וביטחון הרוכב הינו מרכיב ראשון במעלה בכל קטנוע ואפנוע מתוצרת סאן יאנג. בישראל חברת מטרו מוטור משלבת ידיים עם חברת סאן יאנג בכדי לקדם את מודעות הנהגים לרכיבה בטוחה ונכונה יותר ולקידום חוקים ותמיכה ממשלתית ברכב דו גלגלי ממונע.
 
כמו כן מקדמת סאן יאנג נושאים רלוונטיים ומהותיים כגון פיתוח תעשיית הרכב הדו-גלגלי, הרחבת מעגל המשתמשים וחינוך לרכיבה בטוחה. כי עולם בו יש יותר קטנועים הוא עולם בטוח יותר, נקי יותר ורגוע יותר. 
 
קטנועי סאן יאנג, מייצגים באופן מושלם את התועלת והחוויה שבשימוש ברכב דו גלגלי - חסכון בזמן, חסכון בעלויות, עלויות רכישה ותחזוקה נמוכות ונסיעה יציבה ובטוחה בכלי מתקדם ואמין. 
סאן יאנג שמה את חווית הנסיעה ואת בטיחות הנהיגה במרכז, תוך הבטחת תמורה מלאה לרוכב:
  • מנוע שקט בטכנולוגיות מתקדמות
  • ביצועים מעולים ברחובות העיר ובכבישים פתוחים
  • כושר תמרון, זריזות ושליטה מקסימלית ברכב
  • שלדה חזקה ומאוזנת
  • מתלים ובלמים איכותיים
  • נוחות המושב
  • תצוגת מסך נתונים ברורה
  • תאורה חזקה
  • עיצוב כובש
  • מרחב אחסון גדול
סאן יאנג מחויבת לשיפור מתמיד של איכות המוצרים המגיעים ללקוחות, לחדשנות ולהובלת התעשייה הדו-גלגלית להישגים טכנולוגיים.
הבטיחות וביטחון הרוכב הינו מרכיב ראשון במעלה בכל קטנוע ואפנוע מתוצרת סאן יאנג. בישראל חברת מטרו מוטור משלבת ידיים עם חברת סאן יאנג בכדי לקדם את מודעות הנהגים לרכיבה בטוחה ונכונה יותר ולקידום חוקים ותמיכה ממשלתית ברכב דו גלגלי ממונע. כמו כן מקדמת סאן יאנג נושאים רלוונטיים ומהותיים כגון פיתוח תעשיית הרכב הדו-גלגלי, הרחבת מעגל המשתמשים וחינוך לרכיבה בטוחה. כי עולם בו יש יותר קטנועים הוא עולם בטוח יותר, נקי יותר ורגוע יותר.

היסטוריה

סאן יאנג מוטורס קטנועים

חברת סאן יאנג מוטורס (SanYang Motors) מטייוואן החלה לייצר קטנועים בתחילת שנות ה-60 של המאה ה-20. אז עוד היה מקובל לייצר קטנועים בעלי הילוכים ידניים, ידיות מוט ההיגוי (הכידון) ומנוע שתי פעימות. מאז התחוללה התפתחות בטכנולוגיות המוטוריות וקטנועי סאן יאנג של היום מובילים את התחום עם חידושים מתקדמים במערכות ההיגוי, ההילוכים והמנוע.
סאן יאנג החלה בשיתוף פעולה עם הונדה, יצרנית המכוניות מיפן, ופתחה מחלקת מחקר ופיתוח עצמאית. שיטות העבודה ואיכויות הפיתוח והייצור שהונחלו ע"י היפנים, אפשרו לחברת סאן יאנג לפתח מוצרי איכות אמינים ללא פשרות וללא תחרות, כאשר החלה את דרכה העצמאית בשנות ה-80 של המאה ה-20.

חברת סאן יאנג, המייצרת קטנועים למעלה מחצי מאה, השכילה לקיים ערוצי שיווק רחבים וליצור שיתופי פעולה ובריתות עסקיות עם גופים מובילים, ומעל לכל-לשמור על קהל לקוחות נאמן ומרוצה. שמירה על רמת איכות גבוהה, בטיחות ונוחות בכל כלי הרכב הנושאים את סמל החברה, הופכת את סאן יאנג למותג הקטנועים המוביל בעולם.
חברת סאן יאנג יצקה משמעות אמיתית במושגי חדשנות, מחויבות ומצוינות ופיתחה כישרונות פיתוח וניהול מהטובים בעולם, על מנת להתמודד כראוי בעידן של תחרותיות קשוחה.
נכון להיום מעסיקה חברת סאן יאנג מאות עובדים במספר מפעלים בטייוואן ומחוצה לה ומייצרת למעלה ממיליון כלי רכב בשנה. מאז הקטנוע הראשון נוצרו למעלה מ-9 מיליון כלי רכב הנוסעים בכבישי העולם ונושאים את סמל סאן יאנג.