מוקד מכירות מטרו 9930*

אני ג'ט ו... I'm not your toy!

מטרו מוטור מברכת את נטע ברזילי בזכייתה באירוויזיון 2018!

כבוד!

 

אני ג'ט ו... I'm not your toy!


מאת: ג'ט סאן


היי אני ג'ט, עד לא מזמן הייתי די חדש בסצנה התל אביבית, אבל היום, אני הלופר של העיר. אין עוד אחת שעושה סיבובים במהירות שלי ובסטייל שרק לי יש. אבל היום אני רוצה לפרגן לכוכבת הכי גדולה שלנו – לנטע ברזילי שכבשה את אירופה והרימה לכולנו.


אני יודע מה זה להרים! עם הפלסטיקה הכי אופנתית, אני צובע את הפקקים ותופר את הסמטאות. אנשים בכביש מסתכלים עלי בזלזול מאחורי חלונות המכונית הסגורים וצוחקים על הגלגלים הגדולים... שיצחקו. הם רגילים לצמיגים דלים וקטנטנים שבקושי מחזיקים את הכביש. אבל מי שמכיר אותי כבר יודע, שעם צמיגי 14 אינטש הכביש מרגיש אחרת!


פרררי... גררררננן... ווורררווצ'... ככה נשמע מנוע 168.9 סמק חדש ומתקדם, שיודע איך להגיע ממקום למקום ביעילות ובחיסכון. וואאוו... כפרה עליך ג'ט... ככה נשמע מי שרוכב אתו ובולם עם שני הדיסקים ומערכת ה- ABS המדהימה.


דוז פואה מגיע לנטע על הביצוע, בדיוק כמו שאני קיבלתי על לוח השעונים הדיגיטלי המרהיב שלי. דוז פואה מגיעה לה גם על התלבושות והאיפור, ואני מבין משהו בלבוש אופנתי... וואוו איזו הופעה, מלכה אמיתית.


אה, אה, אני לא בובה,
אני כובש את העיר עם קסדה צהובה.
אף אחד אותי לא יעצור,
אני יוצא ראשון בכל רמזור. 
נטע בואי עלי לרכוב,
תראי עלי מצוין בכל רחוב!
אני גאה בקהל התל אביבי שיצא אתמול בלילה לרחובות. הסתובבתי וראיתי את השמחה והרגשתי גאה להיות חלק מהחופשיות של העיר הזאת. מי שמתלונן, כנראה מבזבז יותר מידי זמן בלמצוא חניה, או מתבשל יותר מידי זמן בפקקים.
איים נוט אה טוי...


אני הבוי!
אני כובש את העיר, בסטייל ובשיר.
אתם מוזמנים אותי להכיר!


אני אשמח לפגוש אתכם, רק השאירו פרטים ואני אשריין זמן לטיול מבחן, כדי לראות אם אתם מתאימים לי.

 

לצפיה בדגם JET14, לחצו כאן