מוקד מכירות מטרו 9930*

מבצעים

קטנועים חדשים במבצע

קטנועים חדשים במבצע

קטנועים חדשים מספקים תועלת גבוהה במיוחד. כשהם מוצעים במחיר נמוך, הסיפוק מהקנייה מתעצם בזכות יחס עלות תועלת משתלם מאוד, ובעיקר לנוכח האפשרות להגיע לקטנוע שאתם באמת חושקים בו. מטרו מוטור, שפועלת בשוק הדו-גלגלי מאז 1981 ומייבאת לארץ את הדגמים המובילים של סאן יאנג, ימאהה וקוואסאקי, מציעה בכל נקודת זמן קטנועים חדשים במבצע אטרקטיבי - הזדמנויות שכדאי לממש.

הנחות משמעותיות על הדגמים הפופולריים ביותר

באופן טבעי בכל נקודת זמן תמצאו אצלנו אפשרויות אחרות של קטנועים חדשים במבצע במחירים אטרקטיביים.
חשוב להדגיש שההנחות הן משמעותיות, גם במקרים של דגמים מבוקשים במיוחד. כמו כן אנחנו מקפידים על גיוון, כך שכל אחד וכל אחת יוכלו ליהנות מהמבצעים: גם מי שמחפש קטנוע 125 קל משקל ויציב, גם מי שמעדיפה קטנוע מנהלים יוקרתי, גם חברה שזקוקה לכלי רכב דו גלגלי זריז לטובת משלוחים, גם דגמים ותיקים ופופולריים וגם אלה החדשים.

ייעוץ מקצועי ומועיל, שירות קשוב

מטרו מוטור היא לא "רק" החברה המובילה בישראל בייבוא כלי רכב דו גלגליים, אלא גם זו שתרמה במידה הרבה ביותר לקידום תרבות הרכיבה על כלים אלה. מחירי המבצע הם חלק מהמחויבות שלנו לציבור הרוכבים לסייע לכל מי שרוצה קטנוע חדש לממש את הרצון. בהתאם, על-מנת לאפשר ניצול אופטימלי של מבצעים ושל הזדמנויות, אנחנו מציעים גם תנאי מימון אידיאליים. האפשרויות הן קנייה במספר רב של תשלומים, באמצעות מימון חוץ בנקאי ודרך טרייד אין במחיר הטוב ביותר שתמצאו. עוד כדאי לדעת כי גם לאחר מימוש המבצע כדאי לשמור על קשר עם מטרו מוטור, ובפרט ליהנות משירות מקצועי ותחזוקה מוקפדת במיוחד במרכזים שאנחנו מפעילים ברחבי הארץ.