מוקד מכירות מטרו 9930*

עד 125 סמ"ק

קטנוע למכירה

קטנועים 125 מומלצים

קטנוע 125 סמ"ק הוא כלי רכב יעיל להפליא שמספק פתרון מוצלח מאוד להתניידות בתוך העיר וגם בין ערים סמוכות. עם קטנוע סאן יאנג 125 סמ"ק אתם נהנים גם מיחס עלות תועלת משתלם במיוחד וגם מחוויית רכיבה מלהיבה. במקביל לביצועים המעולים גם רמת הבטיחות גבוהה במיוחד, ועוד מכנה משותף רב חשיבות ל-JOYRIDE, ל-MASK, ל-XPRO, ל-Crox ולשאר דמי קטנועי ה-125 סמ"ק של החברה המובילה בעולם הדו-גלגליים הוא תשומת הלב הרבה שהוקדשה להבטחת נוחות בכל נסיעה.

קטנוע 125 - מבחר דגמים מעולים לכל צורך


המגוון הרחב של הדגמים שמייצרת סאן יאנג מבטיח מענה מדויק לשאלה איזה קטנוע 125 סמ"ק לקנות עבור כל צורך שהוא וכל העדפה. ה-
XPRO למשל הוא קטנוע 125 מומלץ במיוחד למשלוחים, בזכות האמינות, העמידות גם בשימוש אינטנסיבי מאוד והחסכוניות. Mio מומלץ לחובבי וחובבות הרטרו בזכות השיק הייחודי, ל-Jet 14 אופי ספורטיבי ממכר, CRUiSYM 125i ABS הוא קטנוע 125 חדש ומפנק מכל הבחינות, וזוהי רק חלק מהרשימה שכוללת עוד אופציות ובהן הקטנוע הפופולרי ביותר בישראל, ה-JOYRIDE, שמגיע כעת עם מנוע חדש ומשודרג בעל 14 כוחות סוס.
הדגמים הנ"ל, והאחרים שמייצרת סאן יאנג, זוכים לביקוש רב גם בשוק הקטנועים יד 2, ולכן שומרים על ערכם. הם אמינים מאוד ומהווים פתרון פרקטי למי שרוצה להגיע לכל מקום מכל מקום במהירות.

חדשנות מתמדת שמתורגמת למקסימום נחת


המאפיין הבולט ביותר של סאן יאנג, שמייצרת אופנועים וקטנועים מאמצע המאה ה-20, הוא ניצול מיטבי של טכנולוגיות חדשניות לטובת שיפור מתמיד של כל הדגמים שלה.
בזכות ההשקעה העצומה במחקר ופיתוח, בכל קטנוע 125 סמ"ק של סאן יאנג מותקן מנוע עוצמתי ובה בעת שקט, השלדה מספקת חוסן רב, המתלים מבטיחים רכיבה חלקה ונוחה, והבלמים ואיתם מערכות ייעודיות נוספות שומרים על הרוכבים. כושר תמרון מרבי, זריזות משמחת ושליטה מדויקת בכלי הם עוד תכונות דומיננטיות, וכך גם העיצוב החכם - שמייצר הן מרחבי אחסון נוחים והן מראה מרשים.
בהתאם לא מפתיע לגלות שדגמי סאן יאנג הם הנמכרים ביותר בישראל כבר 15 שנים, עם שלל אופציות של קטנוע 125 מומלץ לכל סוגי השימושים ובכל הגילאים.

מחירים אטרקטיביים ושירות מקצועי


במסגרת בחירת קטנוע 125 מומלץ בחום לבחון גם מי ה"אבא" של כלי הרכב. מטרו מוטור מייבאת את הקטנועים המעולים של סאן יאנג מאז 1986, ובאופן כללי היא היבואנית הגדולה ביותר בישראל בשוק הדו-גלגלי. הניסיון הרב שהצטבר בחברה מתורגם ליכולת לסייע לכל אחד ואחת למצוא דגם אידיאלי בהתאם להעדפות (קטנוע 125 הכי מהיר, הכי חסכוני, הכי מפנק, הכי בסטייל וכו') - בכל מסגרת תקציב, ועם תנאי מימון נוחים. בנוסף לאולמות התצוגה אשר מאוישים באנשי מקצוע מנוסים, מפעילה מטרו מוטור גם מרכזי שירות ומוסכים בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו להפיק מקסימום תועלת מהדגם הנבחר לאורך שנים רבות.