מוקד מכירות מטרו 9930*

126-250 סמ"ק

קטנוע 250 קטנוע למכירה

קטנוע 250 מומלץ

כשעומס התנועה שובר שיאים ונסיעה חלקה וזורמת נחשבת לחלום רחוק, רק קטנוע יכול להגיע מנקודה לנקודה ביעילות ובמהירות. הזכות להגיע לכל מקום, מעולם לא הייתה מהנה וקלה יותר להשגה ועם העיצוב הדינאמי של חברת סאן יאנג, היא גם נראית עכשיו טוב מאי פעם. חברת סאן יאנג הפכה עם השנים למובילה בתחום הקטנועים בישראל ובעצם בעולם כולו. קטנועי מנהלים מפנקים, קטנועי שליחויות יעילים ועמידים וקטנועים מהנים וזולים לתחזוקה המתאימים לכל רוכב ולכל מטרה.
 

מגוון קטנועים גדול בעיצוב מרשים ועם מנועים יעילים

קטנועי סאן יאנג הפכו לאגדה, ובצדק. הג'וירייד 200 שהוביל יותר חבילות ומשלוחים ברחבי תל אביב, מכל קטנוע אחר, הג'וי מקס 250 המפנק שהפך לסמל של יוקרה ואמינות והג'ט 14, שכמו דוגמן, מעלה חיוך בכל פעם שהוא חוצה את הפקק, כולם כבר חלק מנוף האופנתי שלנו.
קטנועי ה- 200 סמ"ק וה- 250 סמ"ק של סאן יאנג כבר מזמן הפכו לשם נרדף לקטנועים שאי אפשר לעצור. המנועים החדישים, השירות של חברת מטרו והמחירים הנוחים, הם ההבטחה שתמיד תגיעו בזמן ותעשו זאת בנוחות ובסטייל. הבטחה זו היא חלק מהפילוסופיה שהובילה את מהנדסי המותג הקובעים סטנדרטים חדשים בבטיחות. קטנוע הפרמיום, קרוזים 250i ABS הגיע כסטנדרט עם מערכת בלימה מתקדמת עם מערכת למניעת נעילת גלגלים בבלימה חזקה או העצירה בכבישים רטובים – כדי להגיע במהירות ובבטיחות, רק סאן יאנג.
 

תנאי תשלום נוחים, שירות מקצועי ומענה זמין – מובטחים

סאן יאנג כמותג מוביל ופורץ דרך בתחום הקטנועים, בחרה במטרו מוטור כיבואנית שלה בישראל. לחברת מטרו מוטור, הדוגלת לקידום תרבות הדו גלגלי בישראל, ניסיון רחב בתחום. בתוך כך, מציעה מטרו מוטור את מגוון הקטנועים הרחב ביותר לכל מטרה ולכל תקציב.
לבחירתכם: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם עם אפשרות מימון חוץ בנקאי למלוא עלות הרכישה. יחד עם זאת, מצטרף השירות האיכותי ביותר בארץ המומחה בהיענות מקצועית בפריסה רחבה במיוחד, להענקת מקסימום נחת מהקטנוע החדש שלכם – תמיד.