מוקד מכירות מטרו 9930*

מעל 500

קטנועים מעל 500 סמק

קטנועים מעל 500 סמ"ק

האסוציאציה הראשונה למילה "קטנועים" היא כלי רכב זריז ויעיל להפליא עם מנוע צנוע יחסית. מצד שני, בשנים האחרונות ניתן לראות עוד ועוד קטנועים מעל 500 סמ"ק, ואחת הדוגמאות המצוינות למגמה המבורכת הזו היא Maxsym 600 - המגה סקוטר הייחודי של סאן יאנג.

רכיבה למרחקים ארוכים במקסימום נוחות ובטיחות


היתרון הראשון והבולט ביותר של קטנועים מעל 500 סמ"ק הוא כמובן העוצמה. בנוסף מי שרוכב על מגה סקוטר יכול לצלוח איתו מרחקים משמעותיים מאוד בנוחות מרבית.
דגם Maxsym 600 של סאן יאנג הוא כאמור מגה סקוטר משתלם במיוחד. חשוב להבין שאי אפשר להתבסס על העקרונות הרגילים של קטנועים כשרוצים דגם עם מנוע של מעל 500 סמ"ק, אלא נדרשות התאמות - וזה בדיוק מה שעשו המהנדסים של סאן יאנג. כך למשל למקסים 600 יש מנוע עם צילינדר אחד, גדול, שפועם באופן מדויק ומייצר גם תאוצה מרשימה וגם פעולה חרישית.
המתלים של קטנוע העל הם גם רכים וגם מספקים מקסימום תמיכה, למרות המשקל הקטנוע ממש לא מסורבל ואפילו מצליח להשתחל בפקקים בתוך העיר, ועוד סיבה טובה לשקול את קניית הדגם הזה היא המחיר האטרקטיבי ביחס לביצועים ולנפח המנוע.


השילוב המנצח של סאן יאנג ומטרו מוטור

 

מטרו מוטור היא המקום הנכון לקנות בו קטנוע סאן יאנג ובפרט את ה-Maxsym 600. היבואנית מספר אחת בישראל מציעה תנאי רכישה נוחים מאוד, כולל טרייד אין במחירים מפתיעים ואפשרות לפרוס את סכום הרכישה למספר גדול מאוד של תשלומים. בנוסף תקבלו אצלנו ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להבין מהו המגה סקוטר האופטימלי בהתאם להעדפות שלכם - וגם אחרי הקנייה נמשיך לעזור לכם ליהנות על הכביש, בזכות מערך מרכזי טיפול שמבטיח תחזוקה מושלמת.