מוקד מכירות מטרו 9930*

סניפים

סניפי סאן יאנג

בעולם הקטנועים סאניאנג היא שם נרדף לאמינות גבוהה, יעילות מרבית וחוויית רכיבה קלה ומהנה במיוחד. החברה משלבת היטב בין מסורת לחדשנות ובכל דגם ודגם שלה ניתן לזהות את טביעת האצבע הייחודית, הן במראה והן ביכולות. יבואנית סאניאנג בישראל, מטרו מוטור, מפעילה רשת ארצית של אולמות תצוגה, שבהם ניתן למצוא גם קטנועים חדשים וגם דגמים דגמי יד שנייה, כך שתוכלו למצוא את הכלי המתאים לשימוש ולתקציב שלכם.
 
הקטנועים הבולטים בכל קטגוריה
 
סאניאנג מצטיינת בכל הקטגוריות של הקטנועים: מי שמחפש קטנוע 125 סמ"ק יכול לבחור בין רבי המכר בישראל זה שנים ארוכות, ה- JOYRIDE 125S וה-Cruisym 125,  לבין ה- SYMPHONY125 בעל הגלגלים הגדולים, או ה-JET14 הספורטיבי. כשעל הפרק רכישת קטנוע 250 סמ"ק תמצאו בסניפי מטרו את קטנוע המנהלים המפנק, ה-  JOYMAX 250xi שכמו הג'וימקס 125 מציע ביצועים ספורטיביים ועיצוב אלגנטי, ואת CRUiSYM 250i – קטנוע הפרימיום בעל החזות האגרסיבית ושפע מקומות האחסון. בקטגוריית הביניים הפופולרית (251-500 סמ"ק) ישנם דגמים כמו CRUiSYM 300i שמאפשר גם רכיבה למרחקים ארוכים וגם התניידות יעילה בעיר וקטנוע המנהלים האולטימטיבי, ה- MAXSYM400.
 
כמו כן מציעה סאניאנג קטנועים למכירה גם בקטגוריה של מעל 500 סמ"ק, ובפרט את ה-MAXSYM600, מגה סקוטר שמספק נוחות ונחת גם ברכיבה ממושכת במיוחד. כל אלה הם רק חלק ממבחר הדגמים המשובחים.
 
מימון נוח – כדי שכולם יוכלו ליהנות מהיתרונות של סאניאנג
 
מטרו, כחברה שמקדמת ללא הרף את תרבות הרכיבה בישראל, מציעה לא רק פריסה ארצית רחבה של אולמות תצוגה אלא גם תנאי מימון נוחים במיוחד: פריסת התשלום לעד 36 חודשים, טרייד אין במחירים הוגנים ומימון חוץ בנקאי בשיעור של עד 100% מסכום הרכישה. מרכזי השירות של מטרו וסאניאנג פזורים אף הם בכל רחבי הארץ, משלימים את השירות המצוין ומבטיחים לכל אחד ולכל אחת מקסימום תועלת מהסאניאנג הנבחר לאורך שנים רבות.