מוקד מכירות מטרו 9930*

מגזין

אירועים והשקות

מגזין סאן יאנג

במגזין הכי מעודכן אנחנו מביאים אליכם עצות לשימוש יעיל ומהנה בקטנועים, מבחני דרכים מושקעים של קטנועים חדשים, כתבות מהשטח, אירועים, השקות ועוד מידע מעניין ובעל ערך לכל מי שרוכב על קטנוע או מתכוון לעבור לכלי הרכב הדו גלגלי הכיפי והמשתלם.
 

כל מה שתרצו לדעת על הדגמים הכי חדשים

אחת הקטגוריות העיקריות של מגזין קטנועים היא כמובן סקירת דגמי קטנועים חדשים. באופן טבעי תמצאו במגזין נוכחות בולטת לדגמי סאניאנג, אחת החברות הפופולריות ביותר בעולם הדו גלגלי.
 
בין הדגמים האהובים עלינו במיוחד בקטגוריה של עד 125 סמ"ק ניתן לציין את ה-Mio115 בעל מראה הרטרו שובה הלב, את ה-Jet14 העירוני הספורטיבי ואת ה-XPRO125 – קטנוע אידיאלי למשלוחים ולציי רכב. בקטגוריה של הקטנועים בנפח מנוע של 126-250 סמ"ק תמצאו את ה-CRUiSYM 250i הרב תכליתי והיוקרתי ואת ה-JOYRIDE200S עם מנוע  ה-200 סמ"ק החדש. בקטגוריה של 251-500 סמ"ק ממתין לכם בין השאר ה-  MAXSYM400ABS – קטנוע מנהלים איכותי ועוצמתי, וישנם גם קטנועים למכירה בנפח של יותר מ-500 סמ"ק ובראשם ה- MAXSYM600 – מגה סקוטר שמתאים גם לנסיעות ארוכות במיוחד, לבד או בזוג.
המבחר הרחב מאוד של אפשרויות מבטיח לכל אחד ולכל אחת למצוא קטנוע בדיוק לפי הצרכים הספציפיים ולפי הטעם שלהם, וליהנות מחוויית הרכיבה האולטימטיבית.
 

מטרו מוטור – מקדמים את תרבות הרכיבה בישראל

 
מגזין קטנועים מקצועי שמתעדכן ללא הפסקה הוא חלק מתפישת העולם של מטרו מוטור, החברה המובילה בתחום ייבוא ושיווק כלי הרכב הדו גלגליים בישראל – עבורנו קידום תרבות הרכיבה בארץ היא לא רק מוטו אלא דרך חיים, והמחויבות שלנו לכך מנחה אותנו בכל פעולה ופעולה. בהתאם אנחנו מביאים לארץ את מיטב הדגמים לרכיבה בעיר, בכפר, בשטח ובכל מקום, מציעים תנאי מימון נוחים ומזמינים אתכם להתעדכן בכל מה שמעניין אתכם דרך מגזין דו גלגלי אמין, מקיף ומרתק.