מוקד מכירות מטרו 9930*

קטנועים

קטנוע למכירה

סאן יאנג קטנועים למכירה

סאן יאנג מוטורס (SYM) היא חברה ותיקה שמקפידה להתחדש ולחדש את דגמי הקטנועים שלה באופן קבוע, הן מבחינת הביצועים והיכולות והן בהיבט האסתטי. סאניאנג הוא אחד המותגים הבולטים והאהובים בעולם הקטנועים, עם ניסיון של עשרות שנים (החברה הוקמה ב-1954), שבא לידי ביטוי בכלים דו גלגליים זריזים, אמינים ומהנים מאוד. החברה מייצרת מדי שנה כ-600,000 כלי רכב ובהתאם מציעה מגוון רחב של קטנועים למכירה – וכולם מבטיחים, ומקיימים, חוויית רכיבה מוצלחת במיוחד ואמינות גבוהה.
 

מגוון רחב של קטנועים למכירה לכל מטרה שרק תרצו

 
סאן יאנג מציגה מדי שנה שלל קטנועים חדשים למכירה, בכל הקטגוריות מבחינת נפח הכלי ולכל השימושים הקיימים.
 

למה דגמי הקטנועים של סאניאנג כל כך משתלמים?


כל קטנוע של סאניאנג מתאפיין באמינות מוכרת, פשטות רכיבה, מראה מושך וביצועים ללא תחרות הן ברחובות הצפופים והן בדרכים פתוחות. מי שבוחר באחד מדגמי החברה הפופולרית זוכה בחוויית רכיבת קטנוע נוחה ומהנה, שקט נפשי, וסחירות גבוה. לאורך השנים הקפידה סאניאנג להציע קטנועים חדשים ומרגשים במיוחד. 
 
לחובבי הסטייל מתאים מאוד ה-MIO115 שלמראה הרטרו שלו אין מתחרים. עבור שירותי משלוחים מציעה סאן יאנג קטנועים למכירה רבים ואיכותיים ובהם למשל ה-XPRO125 החסכוני והבטיחותי. עוד דגם שמומלץ להכיר הוא JET14 200i, קטנוע ספורטיבי קל משקל, יציב ומרשים. למי שזקוק לקטנוע מנהלים כדאי לבדוק את ה-MAXSYM 400 ABS שמספק גם יכולות תמרון בתוך העיר וגם רכיבה נוחה במיוחד בדרכים בין עירוניות. אחיו הגדול של MAXSYM 400 הוא MAXSYM 600, מגה סקוטר עוצמתי שמתאפיין גם בבטיחות ללא פשרות. דוגמה נוספת למנעד הרחב של האפשרויות שמציעה סאן יאנג הוא ה CRUiSYM 300i שמשתייך לקטגוריית הביניים המבוקשת, עם מראה ופיצ'רים מתקדמים וחדשניים.
 

מימון נוח, פרישה ארצית רחבה

 

כחברה מובילה, הבחירה של סאן יאנג במטרו מוטור כיבואנית ונותנת השירות בישראל היא טבעית לחלוטין. מטרו מוטור היא המותג החזק ביותר בארץ בכל הקשור לכלים דו-גלגליים, עם מבחר עצום של קטנועים למכירה, שירות מקצועי להפליא בפרישה ארצית רחבה ותנאי רכישה נוחים (כולל אפשרות לעד 36 תשלומים ומימון חוץ בנקאי מלא). סניפי מטרו וסאן יאנג נמצאים בכל מקום בארץ, כך שכל מי שרוצה ליהנות מכל היתרונות של הקטנועים המעולים של SYM יכול לעשות זאת בקלות.