מוקד מכירות מטרו 9930*

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

הקטנועים של סאן יאנג מתאפיינים ברמת בטיחות גבוהה במיוחד, נוחות וביצועים מרשימים. על-מנת ליהנות מכל אלה למשך שנים רבות, חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה כשכל טיפול לקטנוע מתבצע על-ידי אנשי מקצוע מנוסים במוסך מאובזר היטב - אחד ממרכזי השירות של מטרו מוטור.

 

טיפול לקטנוע מקצועי בזמינות גבוהה


מוסך קטנועים איכותי הוא מקום שבו הצוות מכיר היטב ולפרטי פרטים את הדגם הספציפי של הסאן יאנג שלכם, כבר ביצע בהצלחה אינספור טיפולים לקטנועים של החברה המובילה ובנוסף מקפיד על רמת שירות גבוהה לא "רק" לכלי הרכב אלא גם לבני האדם שמגיעים למקום.
אלה הם בדיוק המאפיינים של מוסכי קטנועים מרשת מטרו מוטור, ובנוסף אנחנו מבטיחים זמינות מרבית - כדי שברגע שתצטרכו אותנו, נוכל לעזור לכם.
בכל מוסך לקטנועים של רשת מטרו מוטור מתבצעים כל התיקונים הנדרשים עבור דגמי סאן יאנג, טיפולים תקופתיים, בדיקות חינמיות לקראת החורף ולקראת הטסט השנתי. עוד שירותים שכדאי להיות מודעים לקיומם הם קטנוע חלופי (בהתאם למצאי ובתיאום מראש), הובלת הקטנוע שלכם והחזרתו אליכם וייעוץ מקצועי אישי עבורכם בכל סוגיה שאתם מתלבטים לגביה.

הפריסה הארצית הרחבה של מרכזי השירות של מטרו מוטור


בחירת מוסך לקטנוע מבוססת באופן טבעי לא רק על רמת השירות שניתנת בו ועל רמת המקצועיות אלא גם על נוחות ההגעה אליו. מטרו מוטור, כפי שמצופה מהחברה המובילה בארץ בתחום הקטנועים והאופנועים, מפעילה רשת ארצית של מרכזי שירות ואולמות תצוגה למען לקוחותיה ועל-מנת לחסוך זמן יקר בעת ההגעה למוסך.

קביעת תור לטיפול לקטנוע אונליין


על-מנת להקל עליכם עוד יותר, ולהבטיח לכם טיפול מקצועי במיוחד מבלי שתצטרכו להקדיש לכך זמן יקר, ניתן לתאם מועד לטיפול בכל מוסך אופנועים וקטנועים של מטרו מוטור ישירות דרך האתר. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף הספציפי של מוסך קטנועים שאליו תרצו להגיע, למלא את פרטי הסאן יאנג שלכם ואת מהות הטיפול הדרוש, לבחור יום ושעה - ולהגיע במועד זה אל המוסך כדי ליהנות מהשירות המקצועי להפליא והקשוב שלנו.